tl yükle
tl yükle
tl yükle
fatura öde
fatura öde
fatura öde
kredi kartı borç sorgula
kredi kartı borç sorgula
 • Badem Göz Estetiği

  Bu uygulama hangi göz yapıları için uygundur, Hasta bu operasyona nasıl hazırlanır, Operasyon nasıl gerçekleştirilir, Bu işlem sonrasında hastanede yatış gerekiyor mu, İyileşme sürecinde hastanın nelere dikkat etmesi gerekiyor? Doç. Dr. Tayfun Türkaslan
  +Devamet
 • Estetik Port

  En gelişmiş teknoloji ile evrenin tek değişmezi olan değişim için Doç. Dr. Tayfun Türkaslan Estetik değişim için yanınızda. Sağlıklı bir değişimin ilk adresi olan Estetikport.com Size Estetik operasyonlar ile ilgili merak ettiğiniz her konuda kaynak oluyor Doç. Dr. Tayfun Türkaslan Tüm sorularınızı yanıtlıyor.
  +Devamet
 • 1
 • 2
 • Badem Göz Estetiği
badem göz estetiğiEtkileyici ve Çekici Bakışlar. +
 

Etkileyici Gözler

Muhteşem Bakışlar

badem göz estetiği Sadece 30 dk. da Kalıcı Başarı. +
 

Kusursuz ve Estetik Bakışlar

Kalıcı ve Etkileyici Çözüm

badem göz estetiği Kendinizi İfade Edin. +
 

Çarpıcı Muhteşem Gözler

Gözleriniz Aynanızdır

 

Badem Göz Estetiği Uygun Göz Yapıları

Badem Göz Estetiği

Özellikle kadınların tercih ettiği bir göz yapısıdır, bunu istemelerinin en büyük sebebi iletişim kurarken gözlerin büyük bir rol oynaması ve bu göz yapısının çok etkileyici olmasıdır

Anadolu insanının göz yapısı kuzey bölgelere göre aşağıya doğru olması yaşlı ve yorgun bakışlara sebebiyet vermektedir. Kimse Mutsuz ve Üzgün bakışlara sahip olmak istemez, bu istenmeyen duruma kalıcı çözüm 30 dakikalık ufak bir operasyon ile mümkün olabilmektedir.

Sosyal iletişimin kuvvetlendirilmesi için düşük yapılı negatif bakışların düzeltilmesi çok önemlidir. İletişim halinde olduğumuz insanlara pozitif ruh halinin yansıtılması oldukça önemlidir. Yüksek pozitif olumlu bir bakış sosyal ortamdaki duruşunuzu oldukça etkiler, kendinize olan güveninizi kat, kat arttırır.

Her defasında Makyaj yaparak ya da saçlarınızı olabildiğince gergin toplayarak yapay çabalarınızı geçmişte bırakarak doğal görünümlü kalıcı çözümler üretmeniz gerekmektedir. Bu doğrultuda ufak ve sadece 30 dakika süren bir operasyon ile kalıcı çözüm üretebilirsiniz.

Öncelikle gözünüzün dijital olarak incelenmesi ve simule edilerek operasyon öncesi en uygun hale getirilir. Lokal anestezi uygulanarak gözün dış kenarı uyuşturularak operasyona hazır hale getirilir.

Operasyon sonrası hastanın hastane de yatmasına gerek kalmamaktadır, oldukça basit bir operasyondur ve hemen her kişiye kolaylıkla uygulanabilir.

Konu ile alakalı tüm sorularınızı Doç.Dr. Tayfun Türkaslan'a yöneltebilir, dilerseniz daha detaylı bilgiye kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Badem Göz Estetiği
Sosyal Medya

Soru & Cevap

Siz Sorun Doktorunuz Cevaplasın. +
Hemen Şimdi Tüm Merak Ettiklerinizi Sorun
Hemen Şimdi

badem göz estetiği haberleri
badem göz estetiği

Göz Altı Torbaları Ameliyatı

göz altı torbaları ameliyatıGöz kapağı estetiği, ülkemizde en sık yaptırılan estetik operasyonlardan biridir. Üst ve alt göz kapağı ameliyatlarıyla cerrahi tedavi yoluna gidilmektedir. Göz kapağı estetiğini iki bölge oluşturmaktadır. Bunlar sarkma, gevşeme, yağlanma, kat oluşumu gibi üst göz kapağı sorunları ve yağlanma, torbalanma, derin çizgilerin oluşumunun ortaya çıktığı alt göz kapağı sorunları. Alt göz kapağı sorunları halk arasında genellikle göz altı torbaları diye adlandırılmaktadır. 

Göz altı torbaları ailesel yatkınlık yoksa 40’lı yaşlardan itibaren kendini göstermekte ve yüz ifadesini olumsuz etkilemektedir.  Aile fertlerinde genetik olarak göz altı torbası oluşumu olan hasta adaylarında daha genç yaşlarda, 30’lu yaşlarda göz altı torbaları ortaya çıkmakta ve kişiyi olduğundan daha yaşlı göstermektedir. Göz kapağı estetiğini bozan göz altı torbaları aynı zamanda kişinin sosyal hayatında, kalitesiz yaşam yanlış algı ve izlenim vermesine neden olabilir. 

Göz altı torbalarına neden olan faktörlere birlikte göz atalım:

 

•Genetik faktörler. Ailede bir ya da birden fazla bireyde erken yaşta göz altı torba oluşumu genetik olarak ortaya çıkıyorsa hasta adayında da genç yaşta bu sorun görülebilmektedir. 

•Çevresel faktörler. Sigara ve alkol kullanımı, madde bağımlılığı, antidepresan kullanımı, uyku düzensizliği, aşırı bilgisayar kullanımı göz altı torbalarının oluşumunda etkilidir.

•Yaşlanma. Ortalama 40’lı yaşlardan itibaren kadınlarda ve erkeklerde görülme sıklığı artan bir estetik sorundur. Yaşlanmayla birlikte göz altı derileri kalitesizleşiyor ve metabolizma yavaşladığı için yağlanma oluşabiliyor. Gevşeyen deri sarkıyor ve derin çizgiler oluşabiliyor.

•Duygusal kişilik. Kadınlarımız çoklukla aşırı duygusal bir kişiliğe sahip. Sık ağlama durumu göz altı dokusunu ve derisini daha yorgun ve dayanıksız bir hale getiriyor. 

•Yer çekimi. Vücudun göğüs, burun, kulak, popo gibi birçok bölgesinin sarkmasında önemli bir faktör olan yer çekimi yüz ve göz çevresinin de zamanla düşmesine neden olmaktadır. 

Göz  kapağı estetiğinin ve göz çevresinin bütününü de etkileyen bu faktörlere karşı göz kapağı ameliyatı uygulanmaktadır. Göz altı torbalanmaları ameliyatı çok önemli bir durum yoksa, 30’lu yaşlardan itibaren yapılabilir. 

Göz altı torbaları ameliyatı öncesi hazırlıklar

Ameliyat öncesi gerçekleştirilen estetik cerrah-hasta görüşmesinde göz altındaki şekil bozukluklarının durumu değerlendirilir. Torbalanmayı oluşturan derideki sarkma, deri fazlalığı, deri altı yağ miktarı, bunun ne kadarının alınacağı, kaslardaki olası gevşeme tespit edilerek ameliyat planlaması yapılır. Göz tansiyonu gibi göz hastalığı olanlar, ameliyat öncesi göz doktoruna muayene olmalıdır. Hastanın ciddi kronik bir hastalığının olup olmadığı da ameliyat öncesinde doktor tarafından dikkate alınır. 

Göz altı torbaları ameliyatı nasıl yapılıyor? 

Ameliyat günübirlik cerrahi bir işlemdir. Genellikle lokal anestezi altında gerçekleştirilir. Ortalama 1 saat sürer. Göz altı torbaları sorununa genellikle üst göz kapağı deformasyonları da eşlik eder. O zaman ameliyat süresi her iki göz için de 1 ila 3 saat sürer. Kirpik altından ya da alt göz kapağı içinden açılan kesilerden girilerek göz altında oluşan yağ dokusuna, kas yıpranmalara lazer ile müdahale edilir. Gevşeyen ve kalitesizleşen fazla deri dokusu alınır ve göz altı gerdirilir. İzler belli olmayacak şekilde özel dikişlerle kapatılır. 

Ameliyattan bir hafta sonra estetik işlemin pozitif etkileri görülmeye başlar. Şişlikler 10 gün içinde kaybolur. 15 gün sonra hasta tamamen iyileşmiş ve kalıcılığı yıllarca sürecek gençleşmiş göz altına sahip olacaktır. 

 

YASAL UYARI: Web sitemizde yer alan içerikler, tamamen bilgilendirme amaçlıdır. Çok daha fazla bilgiye sitemizden ulaşabilirsiniz.

Meme Büyütme Meme Küçültme Yüz Germe Burun Estetiği Göz Kapağı Estetiği Lazer Lipoliz Liposuction

Saç nakli ile güçlü ve daha erkeksi bir görünüme kavuşabilirsiniz saç ekimi için gerekli tüm araştırmayı yaptığınızdan emin olun.

Annelerin Kuzuları için alışveriş yapmaya bazen vakti yoktur işte o zaman Bebek Giyim ve Bebek Kıyafetleri için Annesininkuzusu.com